niedziela, 31 maja 2020

Niebieska osiemnastka. Blue 18

Witajcie.
 Dzisiaj kartka dla młodego mężczyzny.
Urodzinowa dla osiemnastolatka.
 Jego ulubiony kolor to niebieski i jego odcienie. Wiec kolorystyka wybrana.
 Ale moje wykorzystanie tego koloru.
 Jak Wam się podoba?

***

Hello Everybody!
Today a card for a young man.
For his 18th birthday.
Blue, and blue's shades are his favourite color, so at least picking the pallet was easy : )
The use of it though, just mine.
Do you like it?




Mateuszu witaj w gronie dorosłych. 
Ale nadal pozostań choc troszkę dzieckiem.
Pozdrawiam Was serdecznie.

Welcome to adolescence Mateusz.
Though stay at least a bit youthful inside.
Best wishes.


Bożena Avaler

niedziela, 24 maja 2020

Ślubna. Wedding.

Witajcie. 
Obecny czas jest trudny dla par młodych. 
Brak gości, maseczki na twarzach,
 a przecież to jedyna taka uroczystość że chcemy wszystkich olśnić.
 Ale znalazła się jedna para która zostawiła całą tą otoczkę 
i poszli się pobrać zabierając ze sobą najważniejszą rzecz,
 swoją miłość. 
Jestem pełna podziwu i serdecznie gratuluję odwagi i samozaparcia.
 Magdo i Wojtku nieście ta miłość przez całe swoje życie.

***

Hello Everybody!
This time is really hard for brides and grooms.
No guests, masks on their faces,
and that's the one ceremony when we want to shine.
Despite all this, one young couple decided to leave all this envelope behind
and take only their most important thing- their love.
I really can't say enough about how impressed I am by such braveness.
Magda and Wojtek, carry this love all your life.





Ściskam Was serdecznie dziękuję za odwiedziny 
i życzę zdrowia :-)

Sending hugs and thank you all for coming by :-)


Bożena Avaler

sobota, 16 maja 2020

Dzień Niezapominajki. Forget-me-not Day

Witajcie. 
Czy wiecie, że wczoraj był Dzień Niezapominajki?
 Z tej okazji powstała ta ramka na zdjęcie na podobraziu. 
Oczywiście nie mogło zabraknąć niezapominajek. 
Ślicznych, niepozornych kwiatków.
 Mam nadzieję, że to błękitne towarzystwo osobie na zdjęciu będzie odpowiadać.
A gdzie znajdziecie niezapominajki? Oczywiście w I love Digi i Lemoncrafcie.

***

Hello Everybody!
Did you know that yesterday was forget-me-not day.
To celebrate it I made a photo frame on a canvas.
Obviously the forget-me-nots couldn't be missing.
Beautiful, unassuming flowers.
I hope that this blue surrounding will sit right with the person in the photo.
And where can the flowers be found? Of course in I love Digi and Lemoncraft.





Ściskam Was serdecznie dziękuję za odwiedziny 
i do zobaczenia następnym razem.

Thank you so much for coming by and until next time.

Bożena Avaler

środa, 13 maja 2020

Dla mamy. For mom.

Już niedługo dzień naszych kochanych mam. 
Wśród pięknych stempelków których jest u nas wiele są również napisy.
 Wykorzystałam te przeznaczone na to święto 
i powstała taka oto praca.

The day of our moms is just around the corner.
Throughout our numerous stamples, there are also with things written.
I used the ones made for this special day and so this card was made.





Wykorzystałam ten zestaw od I Love digi:

I used this set from I Love digi:



 Mother's Day  digital collage sheet  digital stamp set  image 0

A co Wy przygotowujecie z tej okazji?

Pozdrawiam Was serdercznie.

What are you making for this occassion!

Best wishes everybody!



Bożena Avaler

niedziela, 3 maja 2020

Nie poddawaj się ! Don't Give Up

Witajcie kochani. 
Mam dzisiaj dla Was przesłanie chociaż wiem jak jest już trudno. 
Nie poddawajcie się! Damy radę !
 A kolor tej kartki mam nadzieję też Was ożywi :-)

***

Hello Everybody.
Today I just want to send out this message, even though it's hard.
Don't Give Up! We can do it!
Hope, the color of this card will liven all of you up too :-)






Wykorzystałam ten piękny zestaw:

I used this gorgeus set:



Inspiracje inspirujące cytaty motywacyjne obrazy z akwarela image 0


Pozdrawiam Was serdecznie 
i życzę Wam wiele zdrowia i wytrwałośco.


Best regards everybody,
I wish you all  strenght to endure all this.


Bożena

niedziela, 19 kwietnia 2020

Ślubna w błekitach. Wedding in light blues.

  Witajcie kochani.
Dzisiaj za oknem piękna pogoda ( chociaż bardzo przydałby się deszcz).
Niebo czyste i błękitne i w takich kolorach jest moja dzisiejsza praca.
 Błękitna jak niebo i biała jak niewielkie chmurki.
Delikatna, ślubna.
 
***
 
Hello Everybody.
Today's beautiful weather (Though some rain is also very needed)
The sky's clear and blue and so is today's card.
Blue like the sky and white like the thin fluffy clouds that surround it.
Delicate, wedding.
 



 
Miłego dnia.
 Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa :-D
 
 
Pozdrawiam Was serdecznie :-D
 
Have a nice day.
Thanks for coming by and all the kind words :-D
 
Best wishes to youu
 
 
Bożena Avaler

poniedziałek, 13 kwietnia 2020

Baranek. Lamb.

Witajcie.
Dzisiaj drugie święto Wielkanocy, lany poniedziałek.
Przez jednych uwielbiany przez innych mało atrakcyjny.
 Ciekawa jestem jak Wy do tego podchodzicie?
Kolejne święto więc dzisiaj kolejna kartka świąteczna,
 tym razem inspiracja dla I love digi
Teraz na bogato z naszym ślicznym barankiem.

***

Hello everybody.
Today is Easter's second holiday- Wet Monday.
To some- fantastic time, to others- not so much.
I wonder what do you think about it.
Another holiday, another card, this time with an inspiration for I love digi
Quite fancy with our gorgeous lamb.
 
 



 
Wykorzystałam ten zestaw:

I used this set:
 
 
https://www.etsy.com/pl/listing/591386739/easter-printable-digital-collage-sheet?ref=shop_home_active_54
 
 
Niech to będzie kolejny miły dzień.
Miłego świętowania.
 
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za odwiedziny.

Hope it'll be another great day.
Go celebrate, but also stay outside.

Best wishes to everybody, thank you for coming by.
 
Bożena